Oznamy

Darujte 2% dane z príjmovVážení rodičia a priaznivci Základnej školy v Novej Vsi nad Žitavou!

Každý rok máte možnosť darovať určité percento dane z príjmov rôznym občianskym združeniam na pomoc a rozvoj ich činnosti. V prípade, že túto možnosť nevyužijete, táto čiastka zostáva štátu.
Dovoľujeme si Vás preto osloviť s možnosťou darovať 2% (3%) dane na skvalitnenie a rozvoj výchovno-vzdelávacieho procesu v našej základnej škole a skvalitnenie materiálneho vybavenia školy prostredníctvom občianskeho združenia Klub Novanov.
V predchádzajúcom roku sa nám z týchto prostriedkov podarilo zaobstarať nové biele keramické tabule do 4 tried, príslušenstvo k týmto tabuliam (popisovače, stierky, čistiace spreje), skartovačku, rozšíriť kabinet pomôcok na telesnú výchovu o nové protišmykové žinenky, ďalšiu švédsku lavičku na cvičenie, lopty, florbalové a stolnotenisové loptičky, badmintonové sety, koberce do tried 1.stupňa, CD na vyučovanie hudobnej výchovy.

Ak sa rozhodnete darovať túto sumu v prospech Vašich detí, uvádzame postup na poukázanie 2% (3% v prípade, ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník) pre zamestnancov:
1. Do 15.februára 2017 požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň
2. Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane
3. Vyplňte priložené Vyhlásenie o poukázaní 2% dane
4. Obe tieto tlačivá (Potvrdenie o zaplatení dane + Vyhlásenie o poukázaní 2% dane) doručte do 30.4.2017 na daňový úrad podľa Vášho bydliska alebo ich pošlite späť do školy a doručíme ich my.
5. Príslušné daňové úrady v lehote 90 dní prevedú Vaše 2% v prospech Vami vybraného prijímateľa.

V prípade, že môžete osloviť aj ďalších záujemcov o poskytnutie 2% pre Vaše deti, tlačivo Vyhlásenie o poukázaní 2% dane nájdete zverejnené na stránke našej školy. Tiež tam nájdete aj horeuvedený postup pre poukázanie 2% ako pre fyzické osoby, tak i právnické osoby.
Ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu a tešíme sa, že spolupráca bude pokračovať možno aj poskytnutím Vašich 2% pre Základnú školu v Novej Vsi nad Žitavou prostredníctvom občianskeho združenia Klub Novanov.


Mgr. Ľuboslava Banská,
štatutárny zástupca občianskeho združenia Klub Novanov pri Základnej škole v Novej Vsi nad Žitavou


- Vyhlásenie o poukázaní dane z príjmov

KALENDÁR

Máj 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
dnes je: Sviatok práce

Anketa:

Počasie na Slovensku: